Repertoár

Náš repertoár jsme rozšířili o další nové – originální hry. Doufáme, že se na nás přijdete podívat!

Strašlivý holičský příběh

Oprášili jsme loutky z naší úplně první hry a nacvičili jsme hru Král Lávra tak trochu v jiném,  originálním podání, kde hlavní roli převzal Kat.

Myší válka


Původní loutková pohádka.

Pohádku napsal Jiří Olšanský a také vyrobil nádherné loutky myšek. Pohádku doprovází na míru složený hudební doprovod z dílny divadla.

Proslulá hra ve zcela novém kabátě! Lépe by to nenapsal ani samotný William Shakesýr 🙂
Dovolili jsme si převyprávět klasický příběh Romea a Julie. Přijďte se podívat na myšičku Júlinku a myšáka Romulína a souboj mezi znepřátelenými rody myší.

Kde se bere moudrost

Původní loutková pohádka.

Pohádku napsala naše herečka Silvie Friedmanová a písničky zhudebnil další náš herec Honza Friedman.  Loutky vyřezal Jiří Olšanský, scénu vytvořila Jana Ševčíková.

A o čem naše pohádka je?

Slyšeli jste už někdy o tom, že by se nějaký princ jmenoval Banán? Že ne? V naší pohádce si princezna Zlatovláska prince Banána nechce za žádnou cenu vzít. Jak to dopadne, když se do toho zamotá Kašpárek a děd Vševěd…. Bude nakonec veselka, nebo nebude? A kde se vlastně bere moudrost? Dozvíte se na našem představení.

Začarované prase

Původní loutková pohádka

Interaktivní pohádka o 3 jednáních pro děti cca od 3 let, kterou napsal pan Jiří Olšanský. Dokonce k představení složil i text písně, ke které složil hudbu Adam Friedman.

Pohádek o Kašpárkovi je spousta. Ale takovou, jakou hrajeme my, jste ještě určitě neviděli. Kašpárkovi se v ní moc nedaří. Ale i tak ho čeká velké dobrodružství. Setká se s prasetem, které není tak docela prase, významnou úlohu zastává čarodějnice…. a víc už neprozradíme!

Přijďte se podívat sami, jak to s naším Kašpárkem a prasátkem celé bylo.

Král Lávra

Loutková hra o 3 jednáních na motivy známé básně Karla Havlíčka Borovského.

Příběh o králi, který byl velice oblíbený a chytrý, ale trochu zvláštní. Nechával se holit a stříhat pouze jednou v roce a pokaždé nechal holiče, který ho stříhal, popravit. Jednoho dne si vylosoval povinnost oholit krále mladý Kukulín. Poté, co odvedl svoji práci, byl jako všichni před ním poslán na popraviště…..

Pokud jste zvědaví, jak to s Kukulínem nakonec dopadlo, přijďte se podívat na některé naše přestavení.